Większość osób z pewnością bardzo dobrze zna urządzenia marki Apple, a przynajmniej każdy o nich słyszał. Pierwszy telefon marki Apple został przedstawiony w 2007 roku, od tego czasu wyszło wiele modeli  iPhonów, które błyskawicznie zyskały popularność na całym świecie.

Na czym polega fenomen iPhonów?

Marka Apple oferuje telefony bardzo dobre jakościowo, które nie tylko efektownie się prezentują, ale co ważniejsze są bardzo proste w obsłudze i wydajne. iPhony mają ciekawe, wygodne aplikacje, telefony są zaopatrzone w doskonałe aparaty fotograficzne. Co więcej, są niezwykle trwałe, bo wykonane z dobrych materiałów. Oczywiście za wysoką jakością idzie również wysoka cena. Decydując się na zakup nowego modelu iPhona, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych. W tej cenie można byłoby dostać niezłego laptopa. Czy taka inwestycja się opłaca? Tak, bo iphony są szybkie i prawie bezawaryjne.

Najczęstsze usterki iPhonów

Do najczęstszych usterek telefonów należy uszkodzenie ekranu ( https://applefix.pl/produkt/wymiana-szybki-iphone-6/ ), baterii albo zasilania. Niestety nie zawsze możemy liczyć na gwarancję, nie mniej jednak obecnie funkcjonuje sporo serwisów Apple oferujących naprawę takiego sprzętu. Czy naprawa iPhona jest droga? W tym wypadku trzeba nastawić się na wyższe koszty, bo części są droższe, jednak ceny nie są tak wygórowane, jak mogłoby się wydawać. Większość serwisów do naprawy wykorzystuje oryginalne części, choć na życzenie klienta mogą korzystać z części zamiennych i w tym wypadku koszty będą nieco niższe. Jeśli telefon nie jest na gwarancji, warto udać się do serwisu, który ma duże doświadczenie i dobre opinie – to podstawa.