W roku 2007 Steav Jobs zaprezentował pierwszego iPhona, dziś telefony Apple należą do jednych z popularniejszych na świecie. Pomimo tego, że nie kosztują mało ich zwolenników z roku na rok przybywa. Chociaż iPhony kosztują niewiele mniej od porządnych laptopów, to trudno się nie zgodzić, że są to jedne z lepszych telefonów na rynku.  Marka Apple wyznacza trendy i to właśnie na tym producencie wzorują się inny.

Zalety iPhona

Do najważniejszych zalet iPhona należy między innymi bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto lubi proste, minimalistyczne rozwiązanie. Takiego smartfon można podarować również dziecku, które bez problemu opanuje jego obsługę, może nawet szybciej, niż my. Kolejna ważna rzeczy to aplikacje – są ładne i bardzo wygodne w obsłudze. Na uwagę na pewno zasługuje również to, że iPhone jest kompatybilny z innymi urządzeniami Apple – Macbookami i iPadami. Dzięki temu można odbierać smsy na komputerze albo słuchać tej samej muzyki na iPadzie i Iphonie.

Serwis Apple

Telefony marki Apple są drogie i niestety trzeba mieć na uwadze to, że ich naprawa również nie będzie należeć do najtańszych. Choć iPhony nie są telefonami awaryjnymi to niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby rozbić wyświetlacz czy zalać telefon cieczą. W tym wypadku przyda się dobry serwis pogwarancyjny, który usunie usterkę. Obecnie w Polsce funkcjonuje kilka dobrych serwisów, które specjalizują się wyłącznie w naprawie urządzeń marki Apple. W takich punktach można na przykład wymienić wyświetlacz iPhona 7 , choć serwisy podejmują się również naprawy poszczególnych podzespołów. Najważniejsze jest to, aby oddać telefon w ręce dobrych specjalistów. Wybierajmy serwisy, które mają dobre opinie i istnieją na rynku od wielu lat. Dzięki temu możemy być przekonani o tym, że firma poradzi sobie z naprawą usterki.